Loading...
Budownictwo

TOP 5 mieszkań w Turku

TOP 5 mieszkań w Turku

Mieszkania w Turku cieszą się obecnie dużą popularnością. Każdego miesiąca ktoś decyduję się na sprzedaż swojego mieszkania lub też ktoś poszukuję mieszkania na zakup, aby móc nim zamieszkać ze swoją rodziną. W Turku mamy do swojej dyspozycji zarówno wiele mieszkanie na wynajem, ale także wiele osób, które odziedziczyło po swoich rodzicach mieszkanie chce je sprzedać. Poniżej możesz przeczytać o pięciu najlepszych mieszkaniach w Turku.

1. Mieszkanie Turek, os. Wyzwolenia

Aktualna cena za to mieszkanie wynosi 266 480 zł, a jego powierzchnia całkowita to 66,62 m2. Mamy tutaj do swojej dyspozycji aż 3 pokoje a mieszkanie usytuowane jest na parterze. Dodatkowo wraz z zakupem mieszkania otrzymamy wbudowany aneks kuchenny, balkon, piwnicę, a także nie musimy się martwić o ogrzewanie, ponieważ dostarczane jest ogrzewanie miejskie oraz w budynku trzypiętrowym znajduje się także winda. To mieszkanie jest idealnym rozwiązaniem dla rodziny z małymi dziećmi lub też dla młodego małżeństwa.

2. Mieszkanie Turek, os. Wyzwolenia

Mieszkanie znajduje się jeszcze w stanie surowym i będziemy musieli je dopiero zagospodarować. To, co oferuje nam deweloper to drzwi zewnętrzne przeciwwłamaniowe, nowoczesne okna PCV oraz domofon. W mieszkaniu zostały już rozprowadzone instalacje ogrzewania centralnego oraz zostały zamontowane grzejniki. Dodatkowo mamy podłączony prąd telewizję internet oraz kanalizacja. W tym mieszkaniu atutem są również dwa balkony. Cena za to mieszkanie wynosi 255 480 zł.

3. Mieszkanie Turek, Turek, Zdrojki Prawe

To mieszkanie przeznaczone jest dla osób, które lubią mieszkać na niskich piętrach, gdyż znajduje się na pierwszym piętrze. Posiada 3 pokoje oraz okna, które wychodzą na cztery strony świata. W mieszkaniu przeprowadzone były elementy takie jak wymiana okien instalacji grzewczej kanalizacji oraz parapetów. W cenie zakupu mieszkania dostajemy dodatkowo zabudowaną kuchnię oraz szafę wnękową. Do mieszkania przydzielony jest także garaż oraz piwnica. Aktualna cena tego mieszkania wynosi 199 000 zł.

4. Mieszkanie Turek ul. Milewskiego

Nieruchomość ta znajduje się na parterze w budynku jednopiętrowy, w którym znajdują się 4 lokale. W mieszkaniu mamy podłączone najpotrzebniejsze Media takie jak ogrzewanie kanalizacja prąd czy wodę a za budynkiem będziemy mieć miejsce parkingowe. Mieszkanie przeszło gruntowny remont w 2012 roku i zostały wyremontowane wszystkie trzy pokoje. Dodatkowo zakupując te mieszkanie otrzymamy aż dwie piwnice. Cena, jaką musimy zapłacić za to mieszkanie wynosi 320 000 zł.

5. Mieszkanie Turek, Os. Wyzwolenia

Mieszkanie to posiada 3 pokoje i znajduje się na pierwszym piętrze. Każde mieszkanie posiada swój balkon i domofon oraz przed budynkiem mamy do twojej dyspozycji miejsca parkingowe. W 2017 roku została odnowiona elewacja, aby dokładniej ocieplić cały budynek. Wraz z zakupem mieszkania otrzymamy dodatkowo meble szafy nowoczesne okna PCV oraz rolety, a także antywłamaniowe drzwi wejściowe. To mieszkanie kupimy za 277 000 zł.