Loading...
Budownictwo

TOP 3 nieruchomości we Wrześni

TOP 3 nieruchomości we Wrześni

Każdego roku wielu inwestorów poszukuje ciekawych nieruchomości, w które mogliby zainwestować. Obecnie we Wrześni inwestorzy mają do swojej dyspozycji lokale użytkowe, domy, mieszkania, garaże, działki oraz hale i magazyny. Najczęściej decydują się na nieruchomości, które znajdują się w centrum miasta lub na jego obrzeżach Przy głównych drogach krajowych gdzie może dotrzeć wielu klientów. W tym krótkim artykule opiszemy sobie trzy najlepsze nieruchomości, które możemy nabyć we Wrześni.

1. Kamienica w centrum Wrześni, 25-letnia, 600 m2

Kamienica w centrum Wrześni została wybudowana już 1994 r. i znajduje się niecałe 50 metrów od głównego Rynku we Wrześni. Cena za tę kamienicę wynosi obecnie 1 350 000 zł, jej powierzchnia równa jest 600 m2. Kamienica ta może być przeznaczona na różnego rodzaju działalność gospodarczą taką jak gastronomia hotel biurowiec usługi handlowe lub usługi doradcze. Cały teren został zabezpieczony i ogrodzony. W środku znajdziemy już wszystkie niezbędne media takie jak: woda, prąd, gaz, internet, telefon czy kanalizacja. W cenie tej kamienicy mamy również cały lokal umeblowany, więc nie będziemy musieli martwić się dodatkowymi kosztami. Dodatkowo w kamienicy tej zamontowana została klimatyzacja. Do lokalu Mamy również dobry dojazd asfaltowy, a także prywatny parking.

2. Lokal użytkowy, 2 900 m2

Drugą polecaną nieruchomością we Wrześni jest lokal użytkowy, który znajduje się w ścisłym centrum obok dworca kolejowego oraz obok dworca autobusowego. Całkowita Powierzchnia działki wynosi 2 900 m2, a jej aktualna cena to 3 600 000 zł. Lokal aktualnie pełni funkcję magazynu oraz przechowywania różnych produktów sklepowych. Lokal jest bardzo duży, więc możemy tutaj wprowadzić dowolną działalność gospodarczą, którą chcemy otworzyć we Wrześni. Lokal ten Posiada także odpowiednią decyzję, aby mógł powstać w tym miejscu obiekt usługowy handlowy lub też hotelowy. Naprzeciwko zbudowane jest nowe centrum, gdzie powstaną nowe domy mieszkalne i z pewnością nie tylko wzrośnie atrakcyjność działki, ale także wzrośnie jej wartość a tym samym cena. Dlatego, jeżeli chcemy zakupić tą nieruchomości to teraz jest odpowiedni moment.

3. Lokal użytkowy, 3 596 m2

Ostatnim lokalem użytkowym, który dzisiaj opiszemy jest dość duży kompleks budynków, które przeznaczone są głównie pod działalność gospodarczą. Budynek posiada obok siebie strefę komunikacyjną, gdzie możemy skorzystać z autobusu lub pociągu, a także nie musimy się martwić o dokonywanie żadnych remontów, gdyż był on niedawno dokonany i zostały wymienione wszystkie rury, kanalizacja oraz elektryczność. Cała nieruchomość jest ogrodzona oraz posiada własny podjazd i miejsca parkingowe. Cena, jaką proponuje właścicielem wynosi 2 500 000 zł za nieruchomość o powierzchni 3 596 m2.