Loading...
Zdrowie/Uroda

TOP 3 hurtownie wody mineralnej

https://spozywczo.pl/hurtownia-wody

Nie ulega wątpliwości, że bez wody żyć nie możemy, a “dobra woda, zdrowia doda”. Wcale nie oznacza to, że musimy godzić się na picie pierwszej lepszej kranówki. Poszukując smacznej i zdrowej wody przyjrzeliśmy się sprzedawcom, producentom i hurtowniom. Nie pozostaliśmy obojętni na cenę wody – w końcu nie chcemy za nią płacić jak za zboże.

Na podstawie zdobytej wiedzy opartej na dokładnej analizie oferty, stworzyliśmy ranking trzech najlepszych hurtowni wody mineralnej. W czołówce znalazły się następujące firmy:

amido.com.pl

Amido.com.pl jest tak naprawdę hurtownią spożywczą, ale zdecydowanie wyróżnia się na rynku wód. W swojej ofercie zawiera aż 70 rodzajów wód butelkowanych w opakowaniach od 0,25l do 6l. 

Wśród dostępnych produktów można wyróżnić wody gazowane, lekko gazowane, niegazowane, a także mineralizowane z dodatkiem magnezu, wapnia, sodu, jodu i innych składników mineralnych. Znajdziemy tutaj również wody smakowe.

Na szczególną uwagę zasłużyła woda dla dzieci – Baby Zdrój. Firma oferuje płyny znanych marek takich jak: Żywiec Zdrój, Cisowianka, Kinga, Dobrowianka, Galicjanka, Kropla Beskidu, Kubuś, Muszynianka, Nałęczów Zdrój, Nałęczowianka czy Primavera.

Asortyment nie jest jedynym atutem. Cena litrowej wody gazowanej Primavera zaczyna się od 0,91 zł, a 1,5 litra wody gazowanej Nałęczów Zdrój kosztuje niewiele ponad złotówkę. 

Na terenie Warszawy otrzymujemy możliwość transportu. Pełna oferta jest dostępna na stronie firmowej – amido.com.pl

GUSTAW s.c.

Nr 2 na naszej liście różni się od poprzednika tym, że oferuje tylko jedną, ale unikalną markę wody. Gustaw s.c. jest dystrybutorem wody Staropolska. Dlaczego zwróciliśmy na nią uwagę?

Woda ta wyróżnia się składem chemicznym. Na jej litr przypada aż 624,47 mg składników mineralnych. Najwięcej znajdziemy w niej wapnia (82.16 mg/l), tak potrzebnego dla mocnych kości i magnezu (47,39 mg/l).

Wyjątkowe są też ceny. Półlitrowa woda gazowana kosztuje 60 gr netto, a za 1,5l zapłacimy 85 gr bez Vat.

Firma ta wyróżnia się również zasięgiem działania. Dostawy realizowane są na terenie całej Polski.

Hurtownia Wody Niemierka

Trzecia z hurtowni, zaopatrująca głównie hotele, restauracje i inne punkty gastronomiczne, również nie da umrzeć z pragnienia. Oferta zawiera wszystkich najpopularniejszych polskich producentów wód butelkowanych. 

Dostawa jest realizowana na terenie całej Polski za pomocą firmy spedycyjnej. Ceny są zależne od produktu, ale zaczynają od:

  • 0,25 zł za 0,33 l butelkę szklaną wody Słowianka,
  • 0,68 zł 0,5 l wodę tego samego producenta,
  • 1,27 zł brutto za 1,5 l wodę niegazowaną Nałęczów Zdrój.

Dostępne są również baniaki 5-cio litrowe. Więcej informacji zawiera strona internetowa.