Loading...
Zdrowie/Uroda

Organizacja urodzin dla dziecka na sportowo Kraków

Organizacja urodzin dla dziecka na sportowo Kraków

Nikomu nie trzeba tłumaczyć, jak wielką rolę w życiu każdego człowieka, a przede wszystkim tego młodego pełni sport i aktywność fizyczna. Zdrowe dziecko to takie, które każdego dnia ma zapewnioną odpowiednio dużą dawkę ruchu, co w dzisiejszych czasach jest tym bardziej ważne do zauważenia, biorąc pod uwagę to, w jak zdigitalizowanym świecie żyjemy.

Pomysł na urodziny dziecka – sport i zabawa!

Odciągnięcie smyka od komputera czy smartfona stanowi nie lada wyzwanie dla każdego rodzica. Z pomocą jednak spieszą tutaj oferty agencji rozrywkowych w Krakowie dołączając do swojej oferty pomysł na zorganizowanie urodzin dziecka na sportowo. Aby lepiej zrozumieć pomysł na taki aktywny sposób spędzenia tego najważniejszego dla malucha dnia w roku, postanowiliśmy się nieco bliżej przyjrzeć dwóm firmom specjalizującym się w tym temacie.

AgamaSport – 2,5 godzinny dziecięcej radości i aktywności

Jednym z liderów w tym temacie jest firma AgamaSport już sama nazwa wskazuje na to, z kim możemy mieć do czynienia i jest to bardzo zachęcające. Najlepsze są jednak atrakcje, które sprawią iż nawet najbardziej grymaśne dzieci powinny być w pełni zadowolone.

Wśród szerokiej palety rozrywek oferowanych przez AgamaSport można znaleźć między innymi:

  • mini-olimpiadę
  • podchody w lesie
  • wodne szaleństwo
  • skatingowa jazda bez trzymanki

Są to bloki tematyczne, z których to każdy rodzic może wybrać ten, który jego zdaniem najbardziej pasuje do preferencji dziecka. Jedno jest pewne – zapowiada się wyśmienita zabawa pod czujnym okiem przyjaznych, wykwalifikowanych i doświadczonych opiekunów.

Carpe Diem Sport – całe mnóstwo niespodzianek!

Kolejnym, choć nie ostatnim miejscem w którym można dziecku zorganizować sportowe urodziny jest oferta firmy Carpe Diem Sport z siedzibą przy ulicy Chełmońskiego w Krakowie. Ich celem jest organizacja sportowych przyjęć urodzinowych, których żadne dziecko i wszyscy jego goście na pewno nie zapomną.

W planach aktywnego przyjęcia urodzinowego są między innymi:

  • konkurencje sportowe
  • tory przeszkód
  • potyczki rodzinne
  • zabawy
  • wyścigi

Temu wszystkiemu towarzyszy naprawdę miła i nastawiona na radość dziecka atmosfera, a nad prawidłowym i nade wszystko bezpiecznym sposobem spędzania czasu na urodzinach czuwają pracownicy Carpe Diem Sport, którzy kochają zabawę, sport i oczywiście: dzieci!

Jeśli więc stoisz przed ciężkim wyborem dotyczącym pomysłu organizacji urodzin dla kilkulatka – mamy nadzieję, że ten artykuł będzie Twoją inspiracją oraz dobrym punktem wyjścia do ostatecznej decyzji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *