Loading...
Zdrowie/Uroda

Organizacja urodzin dla dziecka na sportowo Kraków

Organizacja urodzin dla dziecka na sportowo Kraków

Nikomu nie trzeba tłumaczyć, jak wielką rolę w życiu każdego człowieka, a przede wszystkim tego młodego pełni sport i aktywność fizyczna. Zdrowe dziecko to takie, które każdego dnia ma zapewnioną odpowiednio dużą dawkę ruchu, co w dzisiejszych czasach jest tym bardziej ważne do zauważenia, biorąc pod uwagę to, w jak zdigitalizowanym świecie żyjemy.

Pomysł na urodziny dziecka – sport i zabawa!

Odciągnięcie smyka od komputera czy smartfona stanowi nie lada wyzwanie dla każdego rodzica. Z pomocą jednak spieszą tutaj oferty agencji rozrywkowych w Krakowie dołączając do swojej oferty pomysł na zorganizowanie urodzin dziecka na sportowo. Aby lepiej zrozumieć pomysł na taki aktywny sposób spędzenia tego najważniejszego dla malucha dnia w roku, postanowiliśmy się nieco bliżej przyjrzeć dwóm firmom specjalizującym się w tym temacie.

AgamaSport – 2,5 godzinny dziecięcej radości i aktywności

Jednym z liderów w tym temacie jest firma AgamaSport już sama nazwa wskazuje na to, z kim możemy mieć do czynienia i jest to bardzo zachęcające. Najlepsze są jednak atrakcje, które sprawią iż nawet najbardziej grymaśne dzieci powinny być w pełni zadowolone.

Wśród szerokiej palety rozrywek oferowanych przez AgamaSport można znaleźć między innymi:

  • mini-olimpiadę
  • podchody w lesie
  • wodne szaleństwo
  • skatingowa jazda bez trzymanki

Są to bloki tematyczne, z których to każdy rodzic może wybrać ten, który jego zdaniem najbardziej pasuje do preferencji dziecka. Jedno jest pewne – zapowiada się wyśmienita zabawa pod czujnym okiem przyjaznych, wykwalifikowanych i doświadczonych opiekunów.

Carpe Diem Sport – całe mnóstwo niespodzianek!

Kolejnym, choć nie ostatnim miejscem w którym można dziecku zorganizować sportowe urodziny jest oferta firmy Carpe Diem Sport z siedzibą przy ulicy Chełmońskiego w Krakowie. Ich celem jest organizacja sportowych przyjęć urodzinowych, których żadne dziecko i wszyscy jego goście na pewno nie zapomną.

W planach aktywnego przyjęcia urodzinowego są między innymi:

  • konkurencje sportowe
  • tory przeszkód
  • potyczki rodzinne
  • zabawy
  • wyścigi

Temu wszystkiemu towarzyszy naprawdę miła i nastawiona na radość dziecka atmosfera, a nad prawidłowym i nade wszystko bezpiecznym sposobem spędzania czasu na urodzinach czuwają pracownicy Carpe Diem Sport, którzy kochają zabawę, sport i oczywiście: dzieci!

Jeśli więc stoisz przed ciężkim wyborem dotyczącym pomysłu organizacji urodzin dla kilkulatka – mamy nadzieję, że ten artykuł będzie Twoją inspiracją oraz dobrym punktem wyjścia do ostatecznej decyzji.