Loading...
Zdrowie/Uroda

Melanotan II – dawkowanie

Melanotan II – dawkowanie

Równomierna opalenizna jest tym, czego pragnie wielu z nas. Idealnie brązowe ciało dodaje pewności siebie i poczucia atrakcyjności. Niestety uzyskanie pożądanego odcienia skóry nie jest łatwe. Długotrwałe przebywanie na słońcu może narazić nas na bolesne poparzenia i opaleniznę w postaci czerwonych plam. Opalanie się na słońcu bardzo często kończy się nieestetycznym schodzeniem skóry na plecach i ramionach. Solarium również ma swoje minusy, według wielu źródeł, może ono przyspieszyć proces powstawania zmarszczek na twarzy i starczych plam na ciele.

Rozwiązaniem wszystkich tych problemów wydaje się Melanotan 2, za pomocą którego w szybki i łatwy sposób  osiągniemy idealną, równą i naturalnie wyglądającą opaleniznę. Ten innowacyjny preparat przygotowujemy samodzielnie w domu, a następnie wprowadzamy go za pomocą strzykawki pod skórę. Aplikacja jest bezbolesna, a efekty stosowania Melanotan 2 mogą pojawić się już w pierwszym tygodniu stosowania. Melanotan 2, jak wszystkie tego typu produkty może wywołać efekty uboczne, istnieją jednak sposoby, by zminimalizować ryzyko ich wystąpienia, jednym z nich jest prawidłowe dawkowanie.

Bezpieczne dawkowanie Melanotan 2

Melanotan 2 jest produktem wielokrotnie przebadanym pod kątem bezpiecznego stosowania, co sprawia, że bez obaw mogą po niego sięgać osoby, które nie posiadają uczulenia na żadną z substancji czynnych, obecnych w składzie produktu. Tak jak w przypadku każdego suplementu mającego poprawić funkcjonowanie organizmu, czy nasz wygląd, również i Melanotan 2 może powodować efekty uboczne, jeśli nie będziemy przestrzegać zaleceń odnośnie jego stosowania. Ryzyko wystąpienia niepożądanych skutków zażywania Melanotan 2 spadnie do minimum, jeśli będziemy postępować zgodnie z ulotką i dawkować preparat w odpowiednich ilościach.

Bezpieczna dawka Melanotan 2 to około 25 miligramów, co drugi dzień, w pierwszym tygodniu stosowania. Dawkę zwiększamy w drugim tygodniu, zmienia się również częstotliwość zażywania. W drugim i trzecim tygodniu Melanotan w ilości nawet 1,5 miligrama należy aplikować co drugi dzień, do momentu aż uzyskamy upragniony odcień skóry. Po zakończeniu kuracji nie rezygnujemy całkowicie ze wstrzykiwania preparatu, nadal należy to robić minimum raz w tygodniu, aby utrzymać opaleniznę. Jak uzyskać pewność, że produkt, który nabyliśmy to oryginalny Melanotan 2? Chcąc uniknąć podróbek, które mogłyby okazać się niebezpieczne dla naszego zdrowia, warto kupować preparat w sprawdzonych miejscach, najlepiej na oficjalnej stronie producenta lub na stronie melanotan.biz.