Loading...
Zdrowie/Uroda

Kolorowe skarpetki we wzory – modowy hit roku 2020

Kolorowe skarpetki we wzory - modowy hit roku 2020

Kolorowe skarpetki – modowy hit 2020 roku

Kolorowe skarpetki to świetna alternatywa dla osób, które chcą dobrze wyglądać – zarówno w pracy, jak i w czasie wolnym. Skarpety posiadają szeroką gamę kolorystyczną oraz bogate, a zarazem nietuzinkowe wzornictwo. Im bardziej oryginalnie – tym lepiej. Mile widziane są jaskrawe, rzucające się w oczy modele ze śmiesznymi motywami. Niebanalny wygląd idzie w parze z jakością skarpet. Kolorowe skarpetki SOXNITE będące modowym hitem 2020 roku są wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki którym nosi się je komfortowo. Są idealne zarówno dla Pań, jak i Panów.

Owocowa mania

Kolorowe skarpetki z owocowymi motywami cieszą się ogromną popularnością nie tylko wśród reprezentantek płci pięknej. Pierwszym owocem, który opanował modowy rynek są truskawki. Mogą występować zarówno w dużej, jak i mniejszej postaci. Ważne, aby były w kolorze soczystej czerwieni. Bardzo popularne są także skarpety z motywem cytryn, które kojarzą się ze wspaniałym beztroskim czasem upalnych letnich dni, kiedy to najlepiej chłodzić się dzięki lemoniadzie. Jak widać cytrynowe skarpety budzą bardzo pozytywne skojarzenia. Kolejnym owocem obecnym na skarpetach jest banan. Specjaliści ds. wizerunku twierdzą, że takie oryginalne skarpety można założyć nawet na rozmowę kwalifikacyjną do stroju biznesowego. Z pewnością zostaniecie w ten sposób zapamiętani przez potencjalnego przyszłego pracodawcę.

Kolorowe skarpetki – dlaczego warto je nosić?

Założenie kolorowych skarpet stanowi wyraz zerwania ze stereotypem nudnych ubrań. Można je stosować zarówno na co dzień, jak i w kręgu biznesowym. Moda na kolorowe skarpety trwa w najlepsze i nic nie wskazuje na to, by w najbliższym czasie miało się to zmienić. Świetnym przykładem są ślubne stylizacje mężczyzn, którzy coraz częściej decydują się na taki oryginalny dodatek do oficjalnego stroju. Aby odpowiednio dobrać skarpety do reszty garderoby warto jednak pamiętać o kilku cennych wskazówkach – tj:

  • noszenie stonowanego obuwia – czarne, brązowe lub białe buty sprawią, że skarpetki będą wyróżniać się jako modny dodatek do stylizacji,
  • łamanie znanych zasad – skarpetki nie muszą być dopasowane kolorystycznie do reszty stroju po to, aby jeszcze lepiej się wyróżniały,
  • zapewnienie kontrastu kolorystycznego pomiędzy skarpetami, a resztą ubioru,
  • podczas oficjalnych wyjść biznesowych lepiej stosować klasyczne wzory – kroki lub paski (ewentualnie kolorowe skarpetki utrzymane w jednej tonacji kolorystycznej).

Kolorowe skarpetki z pewnością sprawią, że nie pozostaną Państwo niezauważeni.