Loading...
Kościół

Hurtownia Artykułów Liturgicznych

Hurtownia Artykułów Liturgicznych

Ważne i podniosłe uroczystości wymagają odpowiedniej oprawy. W Hurtowni Artykułów Liturgicznych można znaleźć różne produkty, pozwalające na stworzenie oprawy dla wszelkiego rodzaju wydarzeń kościelnych. Jednym z nich są drzewce do baldachimów, pozwalających na tworzenie uroczystych procesji, które będą w stanie podkreślić uroczysty charakter wydarzenia.

Drzewce do baldachimów

Procesje złożone z wiernych niosących chorągwie oraz baldachimy z wizerunkami oraz hasłami świętych, albo cytatami z Pisma Świętego, a także księży, ministrantów i pozostałych uczestników na stałe wpisały się w tradycję Kościoła. Aby jednak mogły się one odbywać, niezbędne są odpowiednie akcesoria. Do niesienia baldachimów, niezbędne są drzewce, na których można umiejscowić materiał. Mało kto zdaje sobie sprawę, ile taka góra od baldachimu potrafi ważyć. Gruby, często haftowany materiał, potrzebuje solidnej podpory, by możliwe było wygodne niesienie całości. Dlatego warto zainwestować w solidne drzewce, które umożliwią komfortowe niesienie baldachimów w procesji.

Oferta drzewców w hurtowni artykułów liturgicznych

Oferowany przez nas komplet drzewców wykonany został z drewna brzozowego, dzięki czemu jest trwały, a jednocześnie lekki, co z pewnością zostanie docenione przez osoby idące z całą konstrukcją. Drzewce mają 190cm długości i średnicę 3,5cm. Drzewce są w jasnym kolorze, ze względu na drewno użyte do produkcji. Produkt został solidnie wykonany, tak, aby mógł służyć przez długie lata. Brzozowe drewno jest doskonałym materiałem do stworzenia kompletu drzewców. Dzięki niemu całość jest lekka, wytrzymała i odporna na uszkodzenia.