Loading...
Biznes

Gdzie kupić folię stretch?

Gdzie kupić folię stretch?

Folia strecz to wyjątkowy produkt, który znajduje zastosowanie nie tylko przy pakowaniu towarów, ale również przy przeprowadzkach czy zabezpieczaniu produktów przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi lub zabrudzeniem. Gdzie kupić folię stretch?

Gdzie stosuje się folię stretchową?

Duże rolki z charakterystyczną, mocną folią pakową o dużej elastyczności bardzo przydają się podczas wszelkich prac magazynowych. Zazwyczaj owija się nimi całe palety towarów przeznaczonych do transportu. Bardzo często folia streczowa jest również wykorzystywana przez firmy oferujące kompleksowe usługi przeprowadzkowe lub transportowe. Mocna folia łatwa w użyciu nie wymaga podklejania i świetnie sprawdza się przy zabezpieczaniu mebli oraz innych przedmiotów o sporych gabarytach przed transportem. Zapobiega nie tylko ewentualnym uszkodzeniom mechanicznym, ale także rozsypywaniu się zawartości takiego pakunku. Można ją spotkać także w firmach sprzedażowych, gdyż często towary zabezpiecza się w ten sposób przed wysłaniem klientowi, oraz w domach prywatnych czy firmach, gdzie foliuje się wszystko to, co trzeba ochronić przed deszczem lub kurzem — na przykład meble w piwnicy czy nowy dywan trzymany tymczasowo na tarasie.

Gdzie można kupić taką folię?

Klasyczna czarna folia stretch to wydatek kilkudziesięciu złotych, w zależności od tego, jaka jej ilość została nawinięta na rolce. W przypadku potrzeby zakupienia jednej lub dwóch rolek do prywatnego użytku można skorzystać z oferty sprzedawców detalicznych. Najczęściej oferują ją sklepy zajmujące się sprzedażą produktów do pakowania — folii, taśm, kartonów, pudełek i innych. W przypadku potrzeby zaopatrzenia swojej firmy w większą ilość folii dobrze jest uzyskać korzystniejszą cenę za jedną rolkę. W takim celu najlepiej skorzystać z usług hurtowni opakowań, które są w stanie zrealizować takie duże zamówienie, również z dostawą pod wskazany adres.

Kiedy warto korzystać z folii stretch?

Folia streczowa jest bardzo wygodna w użyciu — nie wymaga zawiązywania, podklejania, zabezpieczania taśmą ani używania noża do cięcia, gdyż z powodzeniem można odrywać ją dłonią. Jednocześnie jest bardzo mocna i elastyczna, co sprawia, że świetnie sprawdza się do zabezpieczania produktów o większych rozmiarach przed uszkodzeniami, rozpadaniem się i zabrudzeniem oraz wilgocią. Nic więc dziwnego, że jest to produkt bardzo pożądany nie tylko w firmach przeprowadzkowych, handlowych i magazynowych.